Заборона на використання піротехнічних виробів

Про заборону використання піротехнічних виробів

У зв'язку з проведення операції Об'єднаних сил, зважаючи на постійну небезпеку відкритої, оголошеної агресії проти України, загрози проведення терористичних актів, з метою недопущення надзвичайних подій з використання піротехнічних виробів, а також для забезпечення громадського порядку й безпеки громадян під час проведення Новорічних та Різдвяних свят, з урахуванням Указу Президента України від 26 листопада 2018 року №393 «Про введення воєнного стану в Україні».

Забороняється використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв на час проведення операції Об'єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                 ВОЙТЕНКО С.О.