3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю

Щорічно 3 грудня з 1992 року, відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Це не свято, а день нагадувань, покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності й благополуччя. Це день турботи й милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Так Чмирівська сільська рада посприяла та надала подарунки для дітей з інвалідністю, які отримують реабілітаційні послуги в Старобільській  КУ «Терцентр». Також вручені продуктові набори для осіб, які є членами Старобільської організації  УТОС.

Висловлюємо слова вдячності нашим підприємцям -  Девізорову Сергію Володимировичу та Руденку Івану Івановичу - за надані кошти та продуктові набори для мешканців громади з обмеженими можливостями.