Розроблений Гендерний портрет Чмирівської сільської ради

Дата: 22.01.2019 11:25

Розроблений Гендерний портрет Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області

Координаційною радою з гендерних питань, за підтримки всіх відділів Чмирівської сільської ради, Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування, було розроблено Гендерний портрет Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області, який надасть можливість шляхом накопичення статистичних даних у сфері гендерної рівності виявляти проблемні галузі, оцінювати динаміку перетворень, отримувати гендерний вимір суспільного життя і впливати на поліпшення становища мешканців громади.

Наразі Координаційною радою з гендерних питань Чмирівської сільської ради проводиться робота над створенням гендерної мапи громади.

Гендерний портрет Чмирівської сільської ради