«Мобільний кейс» працює

Дата: 21.01.2019 11:45

«Мобільний кейс» працює

«Зручно, швидко, прозоро – три слова, які мають характеризувати систему надання адміністративних послуг населенню. Один з інноваційних проектів, що якісно покращує роботу адміністратора ЦНАПу - мобільний кейс, який дозволяє обслуговувати людей вдома.

Відтепер громадянам Чмирівської ОТГ, що за станом здоров’я не можуть отримати адміністративні послуги безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чмирівської сільської ради, не треба буде оформляти нотаріальне доручення на третю особу. Достатньо просто звернутися до ЦНАПу і адміністратор зможе надати необхідні послуги за місцем проживання.

Сьогодні, 21 січня 2019 року, за допомогою «Мобільного кейсу» була надана адміністративна  послуга  відразу двом громадянам Чмирівської ОТГ, які за станом свого здоров’я не можуть особисто звернутися до Центру надання адміністративних послуг.

У виїзному обслуговуванні взяли участь адміністратор ЦНАПу та секретар Чмирівської сільської ради.

Заявники відмітили простоту, доступність та швидкість отримання послуги, висловили  щиру  вдячність за якісне обслуговування та привітне ставлення службовців.