Твоє пр@во

Дата: 07.02.2019 16:18

Захист прав людини, зокрема внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і осіб, що зазнали сексуального й гендерно обумовленого насильства, залишається одним із пріоритетних завдань у рамках процесу розбудови миру та відновлення територій, що постраждали внаслідок  конфлікту на сході України.

«Твоє пр@во» – перший у своєму роді, додаток для мобільних пристроїв, розроблений компанією “iDev-Innovation Development” у рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за підтримки уряду Нідерландів. Містить різноманітні інструменти для внутрішньо переміщених осіб та осіб, що зазнали сексуального й гендерно обумовленого насильства щодо захисту та відновлення їхніх прав, разом з контактною інформацією стосовно центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Мобільний додаток можна безкоштовно завантажити для систем iOS та Android за посиланням “Твоє пр@во”.