ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.02.2019 12:55

Фото без опису19 лютого 2019 року о 14-00 год. в приміщенні сільської ради відбудеться  чергова тридцять друга сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

На розгляд сесії винесені наступні питання :

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
  2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2018 рік.
  3. Про виконання Програми надання одноразової матеріальної допомоги Чмирівської сільської ради за 2018 рік.
  4. Про виконання Програми зубопротезування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради за 2018 рік
  5. Про виконання Програми здійснення компенсацій за санаторно-курортне лікування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області за 2018 рік
  6. Про виконання Програми здійснення компенсаційних виплат за відшкодування  пільг з оплати послуг зв’язку за 2018 рік
  7. Про хід виконання Програми  оздоровлення та відпочинку дітей Чмирівської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік
  8. Про хід виконання Програми підтримки обдарованої молоді за 2018 рік.
  9. Про хід виконання програми проведення культурно-масових засобів Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
  10. Про хід виконання Програми соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді попередження насильства в сім’ї, забезпечення гендерної рівності по Чмирівській ОТГ за 2018 рік.
  11. Про виконання програми благоустрою населених пунктів Чмирівської сільської ради за 2018 рік.
  12. Про внесення змін до регламенту Чмирівської сільської ради.
  13. Про зміну юридичної адреси Чмирівської сільської ради.
  14. Про внесення змін до складу виконкому Чмирівської сільської ради.
  15. Про внесення змін до складу комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги.
  16. Про створення відділу земельних відносин та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської  області.
  17.  Земельні питання.