21 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ О 15-00 В ПРИМІЩЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЧМИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 19.03.2019 10:28

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», в нашій країні діє  Всеукраїнський  проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», основною метою якого є  підвищення рівня знань українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

Цього тижня на території Чмирівської ОТГ продовжиться робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги. Фахівці обласного управління юстиції нададуть громадянам консультації щодо захисту своїх прав.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ.