Працювала точка доступу громадян до безоплатної правової допомоги

Дата: 22.03.2019 08:40

У рамках загальнонаціональної правопросвітницької  кампанії «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 21 березня 2019 року в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Чмирівської  ОТГ працювала  мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Участь у даному заході взяли державний інспектор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Дмитро Кузін та начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи, правової освіти Головного територіального управління юстиції у Луганській області Олексій Поджарий. Було здійснено  прийом громадян під час якого було надано консультації з правових питань.

В ході бесіди представниками виконавчого комітету Чмирівської сільської ради були порушені питання правового врегулювання питань організації роботи спеціалістів місцевого самоврядування щодо  реєстрації нерухомого майна та реєстрації актів цивільного стану в умовах децентралізації.