До уваги депутатів Чмирівської сільської ради про чергову сесію

Дата: 18.04.2019 09:49

Фото без опису3 травня 2019 року о 14-00 год. в приміщенні Чмирівської сільської ради відбудеться  чергова тридцять четверта сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

Питання які виносяться на розгляд сесії:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
  2. Про затвердження Програми соціальної підтримки громадян Чмирівської сільської ради, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи, на 2019 рік.
  3. Про надання згоди на організацію співробітництва з комунальною установою «Старобільський інклюзивно-ресурсний центр».
  4. Про погодження проектів до участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2019 рік.
  5.  Про вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  6. Про затвердження положення про преміювання працівників апарату виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.
  7. Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Чмирівської сільської ради
  8. Про затвердження договорів підписаних сільським головою в міжсесійний період.
  9. Про вилучення земельної ділянки  гр. Зіньковської Галини Володимирівни в межах населеного пункту с. Запорізьке.
  10. Про вилучення земельної ділянки  гр. Зіньковського Миколи Кузьмича в межах населеного пункту с. Запорізьке.
  11. Про прийняття у комунальну власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського   виробництва яка  розташована в с. Вишневе Старобільського району Луганської області.
  12. Про внесення змін до рішення 30-ї сесії 8 скликання за №30/55 Чмирівської сільської ради від 21.12.2018 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається  в оренду СФГ «Нива Востока» для ведення фермерського господарства в с. Бутове.
  13. Про внесення змін до рішення  сесії сільської ради від 14 червня 2018 року №23/3 «Про встановлення   ставок та пільг з земельного податку на території Чмирівської сільської ради об’єднаної територіальної  громади на 2019 рік».
  14.  Про затвердження  проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  у власність громадянину України Нємцевій Світлані Іванівні для ведення особистого селянського господарства що розташована за адресою:  с. Бутове,  вул. Садова, б/н.
  15. Про затвердження переліку земельних  ділянок, які підлягають для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.
  16. Про надання дозволу  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки яка підлягає для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.
  17. Різне.