Чмирівська громада запрошує на роботу сімейного лікаря!

Дата: 23.07.2019 11:33

Фото без описуЧмирівська  сільська рада об’єднаної територіальної громади Старобільського району Луганської області запрошує на постійну роботу сімейного лікаря загальної практики.

В громаді ведеться будівництво нової амбулаторії сімейної медицини розрахованої на 3-4 лікаря. Натепер у нас працює лише 1 лікар терапевт та 1 педіатр. Депутати сільської ради на сесії сільської ради виділили кошти у розмірі 650 тис. грн. на медичне обладнання для оснащення медичного закладу.

Для лікаря, або родини лікарів,  які приїдуть  працювати у громаду, ми готові придбати будинок. Зарплату обіцяємо від 10 тисяч гривень. При амбулаторії буде службове авто.  Крім житла, є всі вигоди: зручне транспортне сполучення, розвинена інфраструктура, у селі діє опорна школа та дитсадок.

За довідками звертатися: с. Чмирівка вул. Повітрянофлотська, 52А, виконком сільської ради. Тел/факс (06461) 2-49-36,  e-mailChmyrivska.rada@gmail.com

Шановні лікарі, громада чекає на вас!