Бюджет для громадян

Дата: 25.07.2019 10:17

Чмирівська сільська рада вважає, що відкритість інформції про надходження та витрати місцевого бюджету є однією з ознак відповідальної та прозорої влади.

З цією метою спеціалістами сільської ради розроблено та видано «Бюджет для громадян Чмирівської ОТГ», в якому в доступній формі представлено, як доходи так і видатки нашого бюджету. Цей документ ви зможете отримати у сільській раді, старостаті, у закладах освіти (школи, садочки). Бюджет для громадян оприлюднений на сайті в рубриці «Бюджет».

Разом з тим, пропонуємо всім мешканцям нашої громади долучитись до обговорення цього документу та підготовки його на наступний бюджетний рік. Пропозиції щодо змістовного наповнення, структури, візуалізації просимо надсилати на електронну адресу до 15 листопада: chmyrivska.rada@gmail.com

20 листопада автори найоригінальніших пропозицій отримають грамоти від cільської ради!

Бюджет для громадян