Чмирівська ОТГ- переможець!

Дата: 04.12.2019 07:47

19 листопада 2019 р. відбулась церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року» серед українських об’єднаних територіальних громад на якій відзначено найкращі ОТГ, які пройшли оцінку за спільною методологією, впровадженою програмами USAID DOBRE та «U-LEAD з Європою» у 106 громадах із 18 областей України. З радістю повідомляємо, що Чмирівська ОТГ єдиною була номінована в 4 номінаціях (серед яких 3 головні!!!) - «Найкраща громада у гендерно-орієнтованому бюджетуванні», «Найкраще залучення громадян до бюджетного процесу в громаді», «Найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості в громаді», «Кришталь року – 2019». Переможцями премії стали двічі (теж єдині :-)) - «Найкраща громада у гендерно-орієнтованому бюджетуванні» та «Найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості в громаді».

На черговій сесії Чмирівської сільської ради заступником сільського голови було продемонстровано депутатам та присутнім мешканцям громади привезені ексклюзивні нагороди, які були вручені під час урочистої церемонії нагородження. Анонсовано нові інструменти залучення громадян до бюджетного процесу, такі як бюджетний стимулятор, який представляє складні цифри про наявні бюджетні ресурси у доступному для звичайних громадян вигляді, дозволяє вносити свої пропозиції протягом року.