До уваги депутатів Чмирівської сільської ради про чергову сесію

Дата: 09.12.2019 15:52

Фото без опису20 грудня 2019 року о 13-00 год. в приміщенні Чмирівської сільської ради відбудеться  чергова сорокова   сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

Порядок денний сесії:

1. Про сільський бюджет на 2020 рік.
  2. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Чмирівської сільської ради на 2020 рік.
  3. Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду сільського бюджету на 2020 рік.
  4. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік.
  5. Про затвердження Програми організації та проведення громадських робіт на 2020 рік.
  6. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Обрій» Чмирівської сільської ради та  здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 рік.
  7. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Чмирівської сільської ради на 2020 рік.
  8. Про затвердження Програми ремонту та утримання автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури на 2020 рік.
  9. Про затвердження Програми підтримки членського представництва Чмирівської сільської ради у  Асоціаціях на 2020 рік.
  10. Про затвердження Програми проведення культурно-масових заходів  Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік.
  11. Про затвердження Програми зубопротезування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік.
  12. Про затвердження Програми здійснення компенсацій за санаторно-курортне лікування пільгових категорій населення Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік.
  13. Про затвердження Програми  здійснення компенсаційних виплат за відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік.
  14. Про затвердження Програми соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік.
  15. Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги населенню Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік.
  16. Про затвердження Програми підтримки сімей, дітей та молоді Чмирівської ОТГ, які опинились в складних життєвих обставинах  на 2020 2022 роки.
  17. Про затвердження цільової Програми «ЗЕМЛЕУСТРІЙ» на 2019 рік.
  18. Про затвердження Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки комунальної установи «Трудовий архів» Старобільського району» на 2020 рік.
  19. Про затвердження Програми   розвитку  первинної медико-санітарної допомоги  в  Чмирівської  ОТГ  на 2020 – 2022 р.
  20. Про делегування повноважень Старобільській районній раді щодо здійснення видатків на фінансування закладів охорони здоров’я.
  21. Про затвердження структури апарату та виконавчого комітету Чмирівської сільської ради на 2020 рік.
  22. Про затвердження структури виконавчих органів Чмирівської сільської ради на 2020 рік.
  23. Про погодження структури та штатної чисельності КП «ОБРІЙ» Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області на 2020 рік.
  24. Про затвердження структури та штатного розпису Центру надання соціальних послуг на 2020 рік
  25. Про затвердження структури та штатного розпису Центру культури та дозвілля  на 2020 рік
  26. Про затвердження структури та штатних розписів дошкільних навчальних закладів Чмирівської ОТГ на 2020 рік.
  27. Про умови оплати праці сільського голови на 2020 рік.
  28. Про затвердження плану роботи сільської ради на 2020 рік.
  29. Про затвердження договорів підписаних сільським головою в міжсесійний період.
  30. Про передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в господарське відання та на баланс  КП «Обрій» Чмирівської сільської ради.
  31. Про затвердження вартості харчування дітей у закладах освіти Чмирівської ОТГ.
  32. Про визначення головних розпорядників коштів.
  33. Про створення служби у справах дітей Чмирівської сільської ради.
  34. Земельні питання
  35. різне