Чмирівська сільська рада нагадує!

Дата: 13.12.2019 08:04

Основним інструментом, за допомогою якого територіальні громади здійснюють свої функції – є бюджет. Тому питанням формування дохідної частини бюджетів місцевого самоврядування, пошуку і реалізації резервів їх наповнення, розширенню бази оподаткування приділяється досить велика увага. Одним із суттєвих джерел доходів є надходження від встановлених законодавством податків, зборів та інших платежів, у тому числі за рахунок місцевих податків і зборів. Від їх СВОЄЧАСНОГО надходження залежить функціонування закладів бюджетної сфери та якість надання послуг населенню, тому Чмирівська сільська рада нагадує про необхідність ВЧАСНО та у ПОВНОМУ ОБСЯЗІ сплачувати податки до бюджету громади!