Спробуйте обчислити бюджет громади самі!

Дата: 14.02.2020 08:28

13 лютого учням і працівникам Чмирівського ліцею було представлено бюджетний стимулятор для ОТГ - комунікаційний та освітній інструмент створений задля посилення прозорості та підзвітності, який дозволяє дізнатися про структуру бюджету ОТГ та змоделювати свій варіант розподілу коштів громади. Але найголовніше-це можливість жителів ОТГ реалізувати свою мрію та покращити життя всієї громади шляхом надання пропозицій щодо використання бюджетних коштів!

Симулятор бюджету Чмирівської ОТГ можна протестувати на офіційній сторінці Чмирівської сільської ради.

Співробітники Виконавчого комітету Чмирівської сільської ради, у свою чергу, презентували інноваційний інструмент прозорості бюджетного процесу - «Бюджет для громадян Чмирівської ОТГ 2020».Фото без описуФото без описуФото без опису