Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує

Дата: 03.07.2020 21:26

згідно із статистичними даними більш ніж 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем.Такі трудові відносини називаються незадекларованою працею, її також називають неофіційною або тіньовою.

З метою донесення до працездатного населення країни інформації про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області долучається до проведення Державною службою України з питань праці національної інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Виходь на світло!», метою якої є підвищити рівень обізнаності студентської молоді, осіб, що шукають роботу, працівників, роботодавців про ризики, пов’язані з неофіційноюпрацею, та про переваги офіційноїпраці.

Закликаємо усіх небайдужих долучитися до кампанії, оскільки декларування праці та, відповідно, сплата передбачених внесків сприяє зростанню надходжень до Фонду соціального страхування України, зменшує ймовірність неправомірного користування соціальною допомогою, що, в свою чергу, підсилює спроможність держави реалізувати належну соціальну політику.

Для детальнішого ознайомлення з інформаційно-розяснювальною кампанією «Виходь на світло!» пропонуємо перейти за посиланням:http://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/