Нагородження переможців конкурсу «Громадський бюджет 2020»

Дата: 09.07.2020 13:32

Фото без опису07.07.2020 року в залі засідань виконавчого комітету Чмирівської сільської ради відбулось вручення сертифікатів авторам проєктів переможців конкурсу «Громадський бюджет 2020».  Заступник сільського голови Світлана Гринюк привітала авторів та звернула увагу на високу активність мешканців громади під час голосування за проєкти, зазначивши що загалом у голосуванні взяли участь 2 122 особи, це складає 28,54% від загальної чисельності населення громади, що свідчить про високий рівень поінформованості та свідомості мешканців. Тож, радо підтримуємо соціально необхідні та значущі проєкти, які обирає громада.

Окрім переможців на заході були присутні співробітники сільської ради, які були відповідальні за проведення конкурсу і подальше втілення проєктів у життя. Після завершення врочистостей переможці мали змогу отримати консультації та поспілкуватися з переможцями минулого року.

Не втомлюємося вітати переможців!!!

1. Марину Левченкову авторку проєкту «Спортивний осередок» - 250 голосів;
  2. Наталію Ярченко авторку проєкту «Альтанка для дитячого майданчика» - 249 голосів;
  3. Кобу Сергія автора проєкту «Дитячий майданчик «СОСНОВИЙ» - 249 голосів;
  4. Зіньковську Євгенію авторку проєкту «Діти – наше майбутнє» - 246 голосів;
  5. Черв’як Олексія автора проєкту «Куточок відпочинку, розвитку та здоров’я дітей» - 245 голосів;
  6. Тетяну Верховод авторку проєкту «Облаштування спортивно-ігрового дитячого майданчика на перетині чотирьох вулиць сіл Бутове та Піщане» - 241 голос.

Дякуємо кожному мешканцю за активну громадську позицію та прагнення зробити життя в громаді комфортнішим!!!