Робота консультативного центру

Дата: 21.10.2020 14:11

Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі – Старобільське відділення управління) повідомляє, що відповідно до Положення «Про консультативний центр з надання допомоги посадовим особам сільськогосподарських підприємств області» на базі Старобільського відділення управління створено консультативний центр з надання консультацій посадовим особам сільськогосподарських підприємств з питань роз’яснення законодавства з охорони праці та соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань,  впровадження системи управління охороною праці та відомчого контролю на підприємствах, навчання, підвищення рівня знань працівників, які вирішують питання охорони праці, якості розслідувань нещасних випадків та професійних захворювань; поширення позитивного досвіду створення безпечних та нешкідливих умов праці серед сільськогосподарських підприємств району; надання допомоги в частині розроблення комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки та підвищення існуючого рівня охорони праці, профілактичних заходів, нормативних актів з охорони праці підприємств; проведення заходів з пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, у тому числі семінарів та нарад з працівниками сільськогосподарських підприємств району.

Консультативний центр на базі Старобільського відділення управління працює щопонеділка з 09:00 до 15:00.

За консультацією можна звертатися до:

- завідувача сектору профілактики страхових випадків-страхового експерта з охорони праці Старобільського відділення управління Прокази Олександра Володимировича за адресою: Луганська область, місто Старобільськ, вулиця Миру, будинок  5;

- страхового експерта з охорони праці сектору профілактики страхових випадків Старобільського відділення управління Сорокіної Ольги Сергіївни за адресою: Луганська область, селище міського типу Новопсков, вулиця Магістральна, будинок 68.

Завідувач сектору профілактики страхових випадків - страховий експерт з охорони праці Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області Проказа О.В.