На території Чмирівської ОТГ Луганської області правопорушники відбувають кримінальне покарання

Дата: 18.11.2020 10:15

Громадські роботи — вид кримінального покарання, яке полягає у виконанні засудженим у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.

80 годин громадських робіт для громади села – саме таке кримінальне покарання у виді громадських робіт виконують місцеві жителі громади,  за вчинення кримінального правопорушення пов’язаного за скоєння крадіжки.           17.11.2020 року фахівцем Старобільського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області, спільно з дільничними інспекторами Чмирівської ОТГ Луганської області, здійснено перевірку засуджених, які відбувають кримінальне покарання на території Чмирівської сільської ради Луганської області. Адміністрація повідомила, що засуджені за час відбування кримінального покарання виконують багато корисної роботи для громади села  - прибирають та обгороджують  територію дитячого майданчика, займаються прибиранням листя на місцевому кладовищі.      Перевірка встановила, засуджені виконують роботу відповідно до складеного графіку роботи, без порушень трудової дисципліни.  При розмові із представником уповноваженого органу з питань пробації засуджені щиро зізнаються, що їм соромно за свій вчинок, а також запевнили, що більше ніколи не допустять вчинення протиправних дій.

Дільничні Чмирівської ОТГ  під час перевірки провели бесіди щодо попередження ними  скоєння повторних правопорушень.