До уваги депутатів Чмирівської сільської ради

Дата: 06.01.2021 09:06

Фото без опису15 січня  2021 року о 15-00 год. в приміщенні Чмирівської сільської ради відбудеться  четверта  сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

Порядок денний сесії:

1. Про зміну засновника, найменування та затвердження нової редакції Статуту Шпотинського КЗДО (дитячого садка) «Дзвіночок» Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.
  1. Про зміну засновника, найменування тазатвердження нової редакції Статуту Бондарівського КЗДО (дитячого садка) «Джерельце» Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області
  1. Про перейменування бібліотек, клубних закладів, затвердження положень Центру культури і дозвілля, бібліотек та клубних закладів в новій редакції
  1. Про зміну засновника, найменування та затвердження нової редакції Статуту Веселівського ліцею Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області
  1. Про зміну засновника, найменування та затвердження нової редакції Статуту Бондарівської гімназії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області
  1. Про зміну засновника, найменування та затвердження нової редакції Статуту Садківського КЗДО (дитячого садка) «Сонечко»  Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області
  1. Про зміну засновника, найменування та затвердження нової редакції Статуту Веселівського КЗДО (дитячого садка) «Золотий півник»  Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області
  1. Про зміну засновника, найменування та затвердження нової редакції Статуту Садківської гімназії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області
  1. Про зміну засновника, найменування та затвердження нової редакції Статуту Шпотинської гімназії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області
  1. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей (Павільйон, альтанки Тополька)
  1. Про передачу матеріальних цінностей (Ігровий комплекс «Котигорошко», гойдалка)
  1. Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Чмирівської сільської ради.
  2. Про затвердження технічної документації землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Чмирівської сільської ради для розміщення КУ «Центр надання соціальних послуг».
  3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Крохмаль Роману Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Крохмаль Олексію Олексійовичу для ведення особистого селянського господарства.
  5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), ділянка №34 (кормові угіддя), власнику сертифікату на право на земельну частку (пай), із земель колишнього КСП «Вишневе» на території, яка за даними Державного земельного кадастру враховується в  Чмирівській сільській раді гр. Рябцевій Марії Іванівні.
  6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Ткаченко Миколі Олексійовичу, яка розташована в межах населеного пункту селище Степове вул. Монастирська, буд.3 «А» Старобільського району Луганської області.
  7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ткаченко Миколі Олексійовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування нежитлової будівлі свинарник) яка розташована в межах населеного пункту селища Степове вул. Монастирська, буд.3 Старобільського району Луганської області.
  8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченко Олексію Дмитровичу, яка розташована за межами населеного пункту селище Степове, Старобільського району Луганської області.
  9. Про внесення змін та доповнень до рішення 8 скликання 48 сесії від 20 жовтня 2020 року №48/45 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Іщенко Едуарду Валентиновичу»
  10. Про внесення змін та доповнень до рішення 8 скликання 44 сесії від 05 травня 2020 року №44/41 «Про укладання договору оренди земельної ділянки з гр. Беда Михайлом Григорійовичем».