«Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)»

Дата: 10.03.2021 15:17

Фото без опису09.03.2021 року в мультимедійній кімнаті Чмирівської громади відбулася чергова активність в рамках проекту  «Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)», що здійснюється GIZ за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина. Учасники робочої групи спільно із експерткою Яною Любимовою провели воркшоп з обговорення  основних стратегічних цілей, що будуть визначені в Стратегії розвитку системи соціального захисту населення та відповідних планів дій у Чмирівській сільській територіальній громаді. Обговорили результати попередньої роботи: уточнені формулювання місії та візії, основні стратегічні та операційні цілі розвитку системи соціального захисту населення та надання соціальних послуг в громаді. Відбулася презентація Концепції розвитку системи соціального захисту в громаді, обговорено і внесено пропозиції та зауваження щодо створення стратегії розвитку.  Це був наступний крок в спільній співпраці між громадою та проектом щодо розробки стратегії громади та її реалізації.