Продовжуються ремонтні роботи в дитячому садочку «Топольок»

Дата: 12.03.2021 15:46

Чмирівська сільська рада інформує про те, що підрядними організаціями продовжуються роботи по капітальному ремонту дитячого садочка «Топольок». Робота виконується якісно та відповідно до календарного графіку. Чмирівська територіальна громада надзвичайно вдячна за турботу про наших дітей Європейському інвестиційному банку, Міністерству розвитку громад та територій України, Старобільській районній адміністрації та Луганській обласній державній адміністрації. Нагадуємо, що проект реалізується в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України – спільна програма Європейського інвестиційного банку та уряду України. Виконавцем програми та розпорядником коштів субвенції на реалізацію проектів є Міністерство розвитку громад та території України.