До уваги депутатів Чмирівської сільської ради

Дата: 16.04.2021 08:03

29 квітня  2021 року о 15-00 год. в залі засідань Чмирівської сільської ради  відбудеться  восьма чергова   сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

Порядок денний сесії:

1. Про реорганізацію Шпотинської гімназії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області шляхом приєднання до Чмирівського ліцею Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.
  2. Про реорганізацію шляхом перетворення Бондарівської гімназії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області у Бондарівську початкову школу Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.
  3. Про реорганізацію шляхом перетворення Садківської гімназії Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області у Садківську початкову школу Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.
  4. Про внесення змін до бюджету Чмирівської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  5. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Чмирівської сільської ради на 2021-2024 роки.
  6. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються адміністраторами Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області через віддалені робочі місця у Бутівському та Веселівському старостинських округах Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області.
  7. Земельні питання (всього 90 питань).
  8. Інше.