До уваги депутатів Чмирівської сільської ради

Дата: 18.08.2021 13:36

Фото без опису30 серпня  2021 року о 14-00 год. в залі засідань Чмирівської сільської ради  відбудеться   чергова   дванадцята сесія Чмирівської сільської ради восьмого скликання.

Порядок денний сесії:

1. Про внесення змін до бюджету Чмирівської сільської територіальної громади на 2021 рік.
  2. Про внесення змін до умов оплати праці сільського голови на 2021 рік.
  3. Про внесення змін до структури Центру надання адміністративних послуг та апарату виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.
  4. Про затвердження маршруту та графіка руху шкільних автобусів на 2021-2022 навчальний рік .
  5. Про затвердження мережі закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти на 2020-2021  навчальний  рік.
  6. Про затвердження мережі закладів культури Чмирівської сільської ради.
  7. Про закріплення територій обслуговування за закладами освіти Чмирівської сільської ради у 2021-2022 навчальному році.
  8. Про затвердження передавального акту від Шпотинської гімназії до Чмирівського ліцею у зв’язку з реорганізацією шляхом приєднання.
  9. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чмирівської сільської ради.
  10. Про внесення змін до Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Чмирівської сільської ради.
  11. Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів та виготовлення цифрових копій, що надаються за запитом на інформацію  в Чмирівській  сільській раді.
  12. Про прийняття-передачу матеріальних цінностей та незавершеного будівництва.
  13. Земельні питання.
  14. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися на сайті ради в розділі «Сесії сільської ради»® «Проекти рішень» ® «12 сесія 8 скликання», або за  посиланням  https://chmyrivska-gromada.gov.ua/8-sklikannya-12-sesiya-15-44-30-16-08-2021/