Реконструкція КЗДО «Топольок»

Дата: 30.09.2021 15:25

Фото без опису        У Чмирівському комунальному закладі дошкільної освіти (яслах-садку) «Топольок» продовжується реалізація проєкту «Розвивально-предметна платформа шляхом реконструкції КЗДО «Топольок» з прибудовою спортивної зали, як засіб всебічного розвитку підростаючого покоління Чмирівської громади» в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Станом на 01 жовтня 2021 року вже виконано 70% ремонтних робіт. Завершено добудову спальних кімнат. Виконано роботи з облаштування теплої підлоги у закладі. Розпочалися роботи з внутрішнього оздоблення приміщення, підготовлено всі стіни для фарбування. Будівельні роботи з прибудови спортивної зали ще продовжуються.

Чмирівська сільська рада висловлює вдячність Європейському інвестиційному банку і Міністерству розвитку громад та територій України, адже завдяки їхній підтримці діти Чмирівської громади невдовзі прийдуть до стін оновленого рідного дитячого садку.