СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!

Дата: 08.10.2021 08:40

ОГОЛОШЕННЯ

Чмирівська сільська рада запрошує сім’ї, які мають позитивний досвід виховання дітей та бажання допомогти дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, стати патронатними вихователями.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатному вихователю гарантовані:

- заробітна плата, яка становить 5 прожиткових мінімумів на місяць (з 1 січня 2022 року — 11965 грн.).;

- грошова допомога на кожну влаштовану дитину у розмірі 2,5 прожиткових мінімумів (для дітей до 6 років – 5502,5грн., від 6 до 18 років – 6500 грн).

- професійна підтримка фахівців.

Для одержання детальної інформації про патронат над дитиною звертайтесь у службу у справах дітей виконавчого комітету Чмирівської сільської ради за адресою: Луганська область, Старобільський район, село Чмирівка, вулиця Повітрянофлотська, 52-а, тел.. 0990899501.

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!