Коронавірус в Чмирівській громаді. Погіршення ситуації.

Дата: 24.10.2021 19:00

Фото без описуЕпідемічна ситуація із захворюваності на гостру респіраторну хворобу СОVІD-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, в  Чмирівській громаді погіршується. Протягом останніх тижнів спостерігається різке зростання динаміки рівня захворюваності та госпіталізацій.

24 жовтня 2021 року в  Чмирівській громаді проведено позачергове засідань  комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з обговоренням питання щодо запобігання поширення коронавірусу СOVID-19. Підставою для зібрання стало звернення заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБОУ)  щодо погіршення епідемічної  ситуації на території громади та рекомендацій вжити додаткових протиепідемічних заходів та обмежень в межах Чмирівської громади.

На своєму засіданні комісія вирішила вжити таких заходів:

• скасувати всі культурно-масові заходи;
  • обмежити доступ громадян на вхід у адміністративні будівлі Чмирівської сільської ради (тільки за наявності сертифікату про вакцинацію від СOVID-19 чи негативного ПЛР-тесту проведеного не пізніше 72 годин);
  • заборонити відвідування закладів освіти (крім учасників освітнього процесу);
  • посилити  превентивні заходи  шляхом інформування населення у ході санітарно-освітньої роботи;
  • організувати  мобільні групи для проведення обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень суб’єктами підприємницької діяльності.