ДОБРІ СПРАВИ ЛЮДЯМ ВІД ЛЮДЕЙ

Дата: 15.12.2021 14:32

Упродовж грудня 2021 року в Чмирівській сільській територіальній громаді проводиться благодійна акція зі збору продуктів харчування з метою гуманітарної підтримки Старобільської лікарні та її пацієнтів. Мешканці Чмирівської сільської територіальної громади, підприємства і установи громади виявили людяність та активно долучилися до збору продуктів харчування: овочів, фруктів, злакових, консервації врожаю 2021 року та інш. Зібрані під час акції продуктові набори будуть передані Старобільській лікарні на благо пацієнтів відділень. Висловлюємо щиру вдячність кожному, хто долучився до участі в благодійній акції на підтримку лікарні та її пацієнтів. Щиро бажаємо всім міцного здоров'я. Бережіть себе та своїх рідних. ДЛЯ БАЖАЮЧИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО АКЦІЇ........Гуманітарна допомога приймається на пунктах збору: в старостатах в кожному селі громади та у с.Чмирівка (вул.Запорізька, 15, Чмирівський сільський Будинок культури). Долучайтеся, не будьте байдужими!