Прийняття бюджету Чмирівської СТГ на 2022 рік!

Дата: 31.12.2021 10:16

23 грудня 2022 року на 17 сесії Чмирівської сільської ради було прийнято рішення «Про бюджет Чмирівської сільської територіальної громади на 2022 рік», в якому зазначені пріоритетні заходи реалізації програми соціально-економічного розвитку СТГ на 2022 рік, основні джерела надходження до бюджету, найбільших платників громади, особливості обрахування субвенцій та дотацій, видатки бюджету (з гендерно орієнтованими показниками)!

Велика вдячність депутатам за одностайність в прийнятті такого важливого рішення для нашої громади, молоді, яка прийшла на засідання сесії в рамках впровадження курсу «Навчаємося жити в громаді», де червоною стрічкою проходить поняття» наступності та передачі досвіду від професіоналів місцевого самоврядування до молодого, креативного покоління та звісно всім співробітникам Чмирівської сільської ради за єдність думок та втілення найамбітніших планів заради розвитку нашої громади!!!

Візуалізація бюджету