У середу 05.01.2022 року відбулось чергове (5-те) засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Чмирівської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

Дата: 05.01.2022 15:57

Фото без описуНа засіданні внесли деякі зміни до SWOT – аналізу, який був зроблений на попередньому етапі, визначились зі СТРАТЕГІЧНИМ БАЧЕННЯМ (яке можливо буде ще корегуватись) та опрацювали СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ. Під час засідання обговорені пропозиції щодо ТЕХНІЧНИХ ЗАВДАНЬ (які увійдуть додатком до Стратегії) та попередньо сформульовані СТРАТЕГІЧНІ та ОПЕРАЦІЙНІ ЦІЛІ Стратегії.

До вашої уваги (для подальшого обговорення) розміщено деякі матеріали з цих питань:

• Стратегічне бачення - Чмирівська сільська територіальна громада – це комфортна, безпечна та конкурентоспроможна громада, мешканці якої отримують доступні та якісні медичні, освітні, культурні, соціальні та публічні послуги. Громада з прозорою та ефективною владою й сприятливими умовами для розвитку бізнесу та залучення інвестицій.
  • Стратегічні та операційні цілі:

СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ 1. Підвищення економічної спроможності та інвестиційної привабливості, популяризація громади.

1.1. Сприяння створенню підприємств сільськогосподарської переробки, сільгоспкооперації та створенню агрокластерів.

1.2. Створення умов для розвитку бізнесу.

1.3. Маркетинг та брендування ТГ.

1.4. Залучення інвестицій та проектів МТД.

СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ 2. Ефективність та відкритість влади. Створення комфортних, екологічних та безпечних умов проживання населення громади.

2.1. Ефективне врядування, залучення громадськості до процесів прийняття управлінських рішень.

2.2. Розвиток безпечного суспільства, розбудова інфраструктури що сприяє підвищенню громадської безпеки.

2.3. Розвиток ЖКГ, благоустрій території та створення комплексної системи поводження з ТПВ.

2.4. Створення ефективної системи муніципального енергоменеджменту та енергомоніторингу.

2.5. Приведення рекреаційних територій/зон до відповідних стандартів якості з урахуванням принципів інклюзивності.

СТРАТЕГІЧНА ЦІЛЬ 3. Розвиток гуманітарної, соціальної та медичної інфраструктури для забезпечення жителів громади якісними та доступними послугами.

3.1. Створення освітнього простору громади, підвищення якості надання освітніх послуг.

3.2. Створення умов для забезпечення культурних потреб мешканців громади, з урахуванням традицій.

3.3. Розбудова системи соціального захисту та надання соціальних послуг в громаді, орієнтованого на впровадження інтегрованої моделі надання послуг.

3.4. Покращення медичного обслуговування населення громади.