Звернення голови до мешкінців Чмирівської територіальної громади

Дата: 23.02.2022 16:29

Шановні мешканці Чмирівської громади!

З огляду на розвиток останніх подій в державі та регіоні, повідомляємо. Станом на 23 лютого 2022 року Чмирівська сільська рада, її виконавчі органи  всі підприємства, установи та організації працюють у штатному режимі, виконуючі всі основні задачі та функції.

Зберігаючи спокій ми маємо пережити складну безпекову ситуацію разом і згуртовано:

по-перше не довіряти фейковій інформації і не розповсюджувати недостовірні дані, оскільки така інформація дестабілізує емоційних стан і соціальний настрій. Необхідно користуватися інформацією лише з офіційних джерел;

по-друге зберігати спокій і впевненість в своїх діях. Держава готова до будь-якого розвитку подій, це означає що ми захищені.

Необхідні запобіжні заходи здійснені: служби інформують населення про безпекову ситуацію; про план дій у випадку виникнення загрози. В широкому доступі є перелік захисних споруд та об’єктів укриття. Працюють гарячі лінії для зв’язку.

Зберігаємо спокій, сподіваємося на мир!

Поінформовані означає захищені, отже довіряємо лише офіційним джерелам інформації, піклуємось за себе, своїх рідних та близьких!

З повою, сільський голова Сергій ЯРИШЕВ