Допомога від Міжнародного Комітету Червоного Хреста постраждалим та родинам загиблих осіб

Дата: 23.01.2023 16:31

Чмирівська сільська військова адміністрація формує реєстр цивільних громадян Чмирівської територіальної громади, які зазнали поранень або загинули внаслідок ворожих обстрілів.
     Відповідно до цього реєстру, постраждалим та родинам загиблих від Міжнародного Комітету Червоного Хреста буде надаватися матеріальна допомога.
     Повідомити інформацію можна за номером телефону: 095-050-09-53, або написати повідомлення на Viber, WhatsApp, Telegram за цим же номером.
     Необхідна інформація для звернення:
- ПІБ пораненої особи, номер телефону, адреса реєстрації на території Чмирівської громади, дата та місце поранення;
- ПІБ загиблої особи, номер телефону когось із родичів, адреса реєстрації загиблого на території Чмирівської громади, дата та місце смерті.