4 червня – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії

Дата: 04.06.2023 20:35

Фото без опису З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

За даними Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні з початку бойових дій, 14 квітня 2014 року, до кінця 2021 року загинуло 152 дитини і 146 дітей дістали поранення. Після початку повномасштабного вторгнення росії,  кількість жертв серед дітей збільшується щоденно. І фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не можливо через активні бойові дії.

Агресор веде війну проти України варварськими методами, знищуючи націю та намагаючись викорінити ідентичність українців. Щоденно ворог незаконно вивозить дітей на тимчасово окуповані території або ж у російську федерацію. Щоденно калічить наших дітей та вбиває.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять кожної дитини, яка загинула внаслідок збройної агресії росії проти України.

Щоденно наші захисники боронять нашу державу, щоб подарувати мирне життя нашим дітям

Ми пам’ятатимемо кожного невинно вбитого янголятка і обов’язково помстимося! Вічна пам’ять!

Слава Україні!