Євдунов Владислав Юрійович

Дата: 30.01.2024 13:25

Євдунов Владислав Юрійович народився 10 лютого 2001 року в Луганській області, Старобільського району, в селі Чмирівка

Навчався в школі-гімназії; в 2019 році закінчив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка. Того ж року пішов до лав Збройних Сил України на строкову службу, яку проходив у 36-й бригаді морської піхоти міста Бердянськ. Навесні 2020 року склав клятву морського піхотинця, отримавши іменний берет.

Із 1 квітня 2022 року, вже зі Звенигородщини, пішов добровольцем захищати рідну країну у складі окремої президентської бригади ім. Богдана Хмельницького. У лютому 2023 року нагороджений почесним нагрудним знаком "Сталевий хрест" від головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного. У вересні знову був відзначений нагрудним знаком "Золотий Хрест". До 9 січня 2023 року брав участь у боях у складі штурмової роти на Бахмутсько-Соледарському напрямку. Помер 23 січня в госпіталі, внаслідок отриманого поранення.

Вічна слава і пам'ять Герою!