Військовослужбовці з Чмирівської громади отримали одноразову матеріальну грошову допомогу

Дата: 29.03.2024 12:37

Чмирівська сільська військова адміністрація Старобільського району Луганської області згідно програми "Соціальної підтримки ветеранів війни та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць Чмирівської сільської територіальної громади Старобільського району Луганської області на 2024 рік" надали одноразову матеріальну грошову допомогу військовослужбовцям з Чмирівської громади, які беруть безпосередньо участь у заходах необхідних для оборони України, захисту безпеки та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією рф проти України.

Перелік документів, необхідних для отримання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям які беруть безпосередню участь у заходах необхідних для оборони України, захисту безпеки та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією рф проти України:

- Заява про виплату матеріальної допомоги

- Копія паспорту

- Копія картки платника податку (при наявності id-картки не подавати)

- Банківські реквізити

- Копія документу, який посвідчує, що Заявник (Заявниця) зареєстрований (зареєстрована) на території Чмирівської сільської територіальної громади

- Довідка ВПО (за наявності)

- Довідка про проходження військової служби, видана кадровим органом військової частини (форма 5)