Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Дата: 16.04.2024 09:38

«Разом» – унікальний проєкт для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

«Укренерго» запрошує до співпраці насамперед мешканців невеликих міст та сіл – населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей.

Учасникам програми пропонують:

офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;
освітню програму, затверджену Міністерством освіти;
безкоштовний курс навчання тривалістю в 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниці.
Упродовж 3 тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, після чого на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня.

Опановуючи нову професію за фахом «електромонтер / електромонтерка з обслуговування підстанцій», ви навчитеся:

обслуговуванню обладнання електропідстанції;
забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура тощо);
контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;
діагностиці й усуненню несправностей в роботі обладнання мережі;
впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.
Заявки на участь у програмі можна подавати до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.

Всі деталі програми на сайті за посиланням: https://ua.energy/together.html