Представники Чмирівської СВА долучилися до семінару для бізнесу та внутрішньо переміщених осіб
Представники Чмирівської СВА долучилися до семінару для бізнесу та внутрішньо переміщених осіб

24 вересня 2025 року представники Чмирівської сільської військової адміністрації взяли участь у семінарі «Від ідеї до бізнесу. Можливість опанування нових навичок, розвиток власної справи, залучення грантового фінансування під майбутній бізнес», який проводився під керівництвом першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Олексія Смирнова.
Організатором заходу виступила Кремінська районна громадська організація «Кремінська бізнес-асоціація».
Мета семінару — надати учасникам практичні знання та інструменти для розвитку власного бізнесу, зокрема для внутрішньо переміщених осіб, які прагнуть реалізувати свої ідеї та проекти на новому місці.
Під час заходу експерти поділилися рекомендаціями та порадами щодо:
-
розвитку власної справи та ведення бізнесу в сучасних умовах;
-
опанування нових професійних навичок, необхідних для ефективного управління бізнесом;
-
залучення грантового фінансування для запуску або розвитку бізнес-проєктів.
Участь у таких семінарах допомагає представникам громади та внутрішньо переміщеним особам не лише отримати корисні знання, але й встановити контакти з експертами та колегами, знайти нові ресурси для реалізації бізнес-ідей, а також підвищити ефективність своєї діяльності.
Семінар став важливою можливістю для розвитку підприємницької активності, підтримки ініціатив та зміцнення економічного потенціалу громади.




