Представники Чмирівської сільської військової адміністрації долучилися до онлайн-зустрічі «Діалог з бізнесом»
Представники Чмирівської сільської військової адміністрації долучилися до онлайн-зустрічі «Діалог з бізнесом»

Працівники Чмирівської сільської військової адміністрації взяли участь у онлайн-зустрічі «Діалог з бізнесом», присвяченій темі «Екологічні наслідки війни: деградація та забруднення ґрунтів».

Під час заходу учасники обговорили низку важливих питань, пов’язаних із впливом воєнних дій на стан ґрунтів, забрудненням територій вибухонебезпечними залишками, хімічними речовинами та паливно-мастильними матеріалами. Експерти наголосили на необхідності системного моніторингу стану ґрунтів, розробки програм рекультивації та впровадження екологічно безпечних технологій відновлення.

Представники Чмирівської СВА підкреслили важливість участі громад у таких заходах, адже питання екологічної безпеки безпосередньо впливає на життя людей, відновлення територій та подальший розвиток сільських територій.
Онлайн-зустріч стала важливою платформою для обміну досвідом між органами влади, представниками бізнесу, науковцями та громадськими організаціями, які спільно працюють над вирішенням екологічних проблем, спричинених війною.
Співпраця та діалог у цьому напрямку сприятимуть формуванню єдиної стратегії відновлення екологічного потенціалу України та сталому розвитку громад.




