Оголошується відбір виконавця робіт

Дата: 03.04.2020 09:43

Виконавчий комітет Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області  оголошує відбір виконавця робіт (послуг) технічного нагляду на обєкт підряду «Розвивально-предметна платформа, шляхом реконструкції КДНЗ «Топольок» з прибудовою спортивної зали, як засіб всебічного розвитку підростаючого покоління Чмирівської громади».

Запрошуємо до участі сертифікованих інженерів технагляду до участі у відборі.

Кваліфікованим кандидатам пропонуємо в строк до 07.04.2020р.  надати до виконавчого комітету Чмирівської сільської ради свої пропозиції для розгляду щодо участі у процедурі відбору.

Документи на підтвердження сертифікації та кваліфікації приймаються на ел.адресу: chmyrivska.rada@gmail.com. До документів повинна бути надана  інформація з номером телефону для проведення подальшого інформування кандидата.

Додатки: Проєкт договору , технічне завдання.

договір