До уваги платників податку за землю!

Дата: 29.05.2020 10:08

Чмирівська сільська рада Старобільського району Луганської області нагадує, що нарахування громадянам сум земельного податку і орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності проводиться фахівцями податкової служби (за місцем знаходження земельної ділянки), до 1 липня поточного року.

Суми земельного податку та орендної плати, зазначені в податкових повідомленнях-рішеннях, підлягають сплаті протягом 60 днів з дня їх вручення.

Використання земельних ділянок без належного оформлення прав є порушенням норм земельного законодавства. Тому орган місцевого самоврядування може порушити питання про компенсацію завданої шкоди землекористувачами (юридичними та фізичними особами), які використовують земельні ділянки без оформлених документів на право користування земельними ділянками, у формі неотриманої орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності.

Застерігаємо! Несплата податку призводить до виникнення податкового боргу та застосування штрафних санкцій.