До уваги платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки!

Дата: 29.05.2020 10:10

Нагадуємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формують податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Щоб  своєчасно отримати таке повідомлення від податкової служби та виконати податкові зобов’язання, громадянам-власникам нерухомості слід звернутися до податкової інспекції за місцем реєстрації для проведення звірки. Процедура звірки проводиться в Центрі обслуговування платників, а громадяни, які звертаються, обов’язково повинні мати правовстановлюючі документи на належне їм майно.

Застерігаємо! Несплата податку призводить до виникнення податкового боргу та застосування штрафних санкцій.