ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 04.06.2020 14:16
Кількість переглядів: 1983

Фото без описуЧмирівська сільська рада запрошує сім’ї, які мають позитивний досвід виховання дітей та бажання допомогти дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах, стати патронатними вихователями.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Патронатному вихователю гарантовані заробітна плата, грошова допомога на дитину та професійна підтримка фахівців.

Для одержання детальної інформації про патронат над дитиною звертайтесь у службу у справах дітей виконавчого комітету Чмирівської сільської ради за адресою: Луганська область, Старобільський район, село Чмирівка, вулиця Повітрянофлотська, 52-а, тел.. 0990899501.

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ!