ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 17.12.2020 10:58

Фото без описуВідділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області проводить перереєстрацію квартирного обліку громадян.

Громадянам, які перебувають на квартирному та соціальному квартирному обліку необхідно звернутися у відділ соціального захисту, праці та охорони здоров’я Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області для перереєстрації.

Вам необхідно заповнити заяву на перереєстрацію облікових даних, зразок  якої знаходиться на сайті Чмирівської сільської ради. До вказаної заяви потрібно додати такі документи: довідка з місця роботи; довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; довідка про склад сім’ї.

На окремому аркуші потрібно зробити напис «Перереєстрація квартирного обліку» та додати цей аркуш до заяви з відповідними документами.

Заяву з відповідними документами Вам необхідно до 31.12.2020 року вкласти в спеціальну скриньку, яка знаходиться при вході в Чмирівську сільську раду.

Зразок заяви на перереєстрацію громадян