Підписано Меморандум між Чмирівською громадою та ЮНІСЕФ

17 липня 2021 року підписано Меморандум між Чмирівською громадою  та #Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)  про співпрацю  у рамках проекту #СПІЛЬНО, який фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).  Метою проекту є покращення системи надання соціальних послуг в громаді.

10:41 18.06.2021

ЮНІСЕФ та громади на сході України підписали меморандуми про співпрацю для розвитку соціальних послуг

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) продовжить розвивати систему надання соціальних послуг для сімей з дітьми на сході України. Для цього ЮНІСЕФ підписав меморандуми про співпрацю із 15-ма громадами Луганської (Білокуракинська, Марківська, Новоайдарська, Новопсковська, Сватівська, Старобільська, Троїцька, Чмирівська) і Донецької (Дружківська, Костянтинівська, Миколаївська, Мирноградська, Покровська, Сіверська, Соледарська) областей. Додатково планується підписання меморандуму із 16-ю громадою - Бахмутською.

09:12 18.06.2021

Чмирівська громада отримає інтернет-субвенцію на підключення оптичного інтернету

Інтернет – невід’ємна складова життя сучасної людини і болюче питання для мешканців невеликих сіл. Стосується це і Чмирівської громади до якої доєдналися віддалені села.  На сьогоднішній день Урядом реалізовується соціальний проект “Інтернет-субвенція”, завдяки якому  вже цього року понад мільйон українців отримають можливість вперше підключитися до оптичного інтернету.

16:00 17.06.2021

В Чмирівці почали щеплення другою дозою вакцини від COVID-19

Триває компанія з вакцинації проти COVID-19 в Чмирівській сільській територіальній громаді. Вона проходить на базі Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. 14 червня 2021 року почали щеплювати другою дозою вакцини.

12:53 15.06.2021