Дата: від до Скинути

Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує про проведення перерахунку страхових виплат з 01 березня 2021 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 239 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» затверджено коефіцієнт перерахування сум щомісячних  страхових виплат з 1 березня 2021 року у розмірі 1,11.

16:04 14.04.2021

Всесвітній день безпеки та охорони праці на робочому місці 2021 – Передбачати, готуватися та реагувати на кризи - ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР

Пандемія COVID-19 змусила уряди, роботодавців, робітників та населення в цілому зіткнутися з безпрецедентними проблемами щодо вірусу та багатьох наслідків, які він справив на світ праці. Всесвітній день безпеки та здоров»я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров»я на роботі (БЗР) для підвищення стійкості для подолання криз зараз і в майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі світу праці.

11:51 12.04.2021

В Чмирівській громаді продовжується кампанія з вакцинації проти COVID-19

Другу неділю триває компанія з вакцинації проти COVID-19 в Чмирівській сільській територіальній громаді. Вона проходить на базі Чмирівської сільської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Вакцинація  проводиться спеціально підготовленою бригадою медиків, які навчені правильно вимірювати дозування, вводити вакцину, консультувати пацієнтів, надавати першу медичну допомогу тощо.

16:05 07.04.2021

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області

Надаємо методичні матеріали (в електронному вигляді) з метою інформаційно-методичної підтримки з питань організації роботи консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування для проведення навчання непрацюючого населення дій у надзвичайних ситуаціях, збереження життя та здоров’я, запобігання наслідків впливу негативних факторів навколишнього середовища.

15:58 05.04.2021

Старобільський відділ пробації інформує

На території Чмирівської ОТГ Старобільського району  мешкають особи, схильні до вчинення  правопорушень  та потребують контролю зі сторони суспільства.  Так, громадянин П. - мешканець села Чмирівка Старобілького району, вчинив правопорушення пов’язане з крадіжкою, був засуджений до покарання  не пов’язаного з позбавленням волі і перебуває на обліку Старобільського відділу пробації, та під контролем дільничних офіцерів громади. В порядку здійснення нагляду і проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі працівником Старобільського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області та поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами превенції відділу Старобільського РУП ГУНП в Луганській області здійснено перевірку за місцем проживання підоблікового та проведено з ним індивідуально-профілактичну бесіду. Під час відвідування було вивчено середовище, в якому проживає особа, частково  ознайомлено з його способом життя, а також  проведено профілактичну роботу.  Громадянину П. нагадали про необхідність дотримання вимог статей кодексу України про адміністративні правопорушення, провели роз’яснювальну бесіду щодо норм поведінки в громадських місцях. Співробітник Старобільського РВ з питань пробації розповіла про наслідки вчинення нових правопорушень. Перевірки за місцем проживання осіб які порушили закон будуть проводитися і надалі, адже співпраця між поліцією та органами пробації є однією з пріоритетних напрямків, а профілактика серед осіб, які вже є засудженими до покарань не пов’язаними з позбавленням волі та недопущення з їх боку вчинення повторних правопорушень – це той ґрунт, на якому будується профілактична робота.

11:22 31.03.2021