Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

13:51 27.08.2021

Триває збір пропозицій до бюджету громади 2022

Впливайте на місцеву бюджетну політику - НАДАЙТЕ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ, ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ БУТИ СКЕРОВАНІ КОШТИ СІЛЬСЬКОГО БЮДЖЕТУ В 2022 РОЦІ! Сільський  бюджет – це гроші громади, Ваші гроші!

15:45 18.08.2021

Добровільне декларування, як спосіб цивілізованої легалізації активів

Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» від 15.06.2021 року №1539 – IX врегульовано особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

13:46 16.08.2021

Пресслужба СБУ в Луганській області

На Луганщині контррозвідка СБУ затримала агента російської воєнної розвідки: звітував про українські сили і засоби у районі проведення ООС

13:56 12.08.2021

Безпека у сільськогосподарському виробництві під час жнив

Серпень - час жнив. Цей період напружений, травмонебезпечний, тому що під час збирання вражаю задіяно багато людей та техніки. Травматизм у сільському господарстві найчастіше виникає під час виконання сезонних робіт, спрямованих на швидку реалізацію виробничих завдань.

16:49 09.08.2021