Увага учасникам ЗНО

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє,що до 30 квітня на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року будуть розміщені запрошення-перепустки, у яких зазначені  адреси пунктів проведення ЗНО.

08:55 19.04.2019

Обговорюємо тарифи на вивезення сміття!

Повідомлення  про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Чмирівської сільської ради «Про встановлення тарифу на послуги  вивезення твердих побутових відходів, які надає Комунальне підприємство «Обрій»  Чмирівської сільської ради Старобільського району Луганської області

12:40 08.04.2019

Розроблено гендерну мапу громади

ЇЇ створення стало можливим завдяки спільним зусиллям спеціалістів відділу фінансово-економічного розвитку, обліку та звітності виконавчого комітету Чмирівської сільської ради та члена Молодіжної ради Євгена Колеснікова.  Дуже пишаємося нашою талановитою та здібною молоддю!

15:18 05.04.2019

відбувся семінар

Під час семінару розглядалися актуальні питання щодо запобігання і протидії насильству та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків в ОТГ, організація інтегрованих послуг для сімей з дітьми, осіб з інвалідністю та осіб похилого віку на рівні громади, організація роботи з прийому громадян із надання державної підтримки населення, діяльність інспектора праці в ОТГ.

15:53 27.03.2019