Етнофестиваль «Луганщина єднає»

18 серпня 2019 року з 10:00 до 17:00 за ініціативи Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин та Громадської організації «Асоціація бджолярів Луганщини «Медова Артіль» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН, на території біля КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури» проходитиме етнофестиваль «Луганщина єднає» за участю місцевих творців, виробників сувенірної продукції, творців з обмеженими фізичними можливостями та бджолярів області.

16:04 14.08.2019

Слобожанщіна - 2019

Старобільська райдержадміністрація запрошує підприємців Вашого району прийняти участь у міжрайонній виставці товаровиробників «Слобожанщина - 2019», присвяченій Дню підприємця, що відбудеться 30.08.2019 року на центральній площі міста Старобільська з 10-00.

11:34 14.08.2019