Шановні мешканці Чмирівської ОТГ!

З 16.07.2020 року в приміщенні ЦНАПу виконавчого комітету Чмирівської сільської ради відновлюється прийом громадян спеціалістом Пенсійного фонду України за попереднім записом. Телефон для довідок та запису: +38(099)089-95-19

13:10 13.07.2020

Нагородження переможців конкурсу «Громадський бюджет 2020»

07.07.2020 року в залі засідань виконавчого комітету Чмирівської сільської ради відбулось вручення сертифікатів авторам проєктів переможців конкурсу «Громадський бюджет 2020».  Заступник сільського голови Світлана Гринюк привітала авторів та звернула увагу на високу активність мешканців громади під час голосування за проєкти, зазначивши що загалом у голосуванні взяли участь 2 122 особи, це складає 28,54% від загальної чисельності населення громади, що свідчить про високий рівень поінформованості та свідомості мешканців. Тож, радо підтримуємо соціально необхідні та значущі проєкти, які обирає громада.

13:32 09.07.2020

Старобільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області інформує

згідно із статистичними даними більш ніж 20% працездатного населення України повністю або частково не декларують трудові відносини з роботодавцем.Такі трудові відносини називаються незадекларованою працею, її також називають неофіційною або тіньовою.

21:26 03.07.2020

Чмирівська громада прийме участь у новому проєкті.

Поліпшення послуг у сфері охорони здоров’я та соціального захисту  шляхом розвитку потенціалу  власних комунальних закладів – ось про що мріє Чмирівка громада приймаючи участь у новому проекті, куди були відібрані як потенційні партнери. Це проект під назвою «Спеціальна програма підтримка Східної України», що реалізується GIZ  на замовлення Уряду Німеччини.

16:09 23.06.2020

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

У Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Чмирівської сільської ради з 24.06.2020 року для мешканців Чмирівської ОТГ поновлено послугу з оформлення ПГУ для виїзду за кордон. З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби, запис на оформлення біометричних документів проводиться в телефонному режимі. Тел. для запису: (099)089-95-19

14:11 23.06.2020

Шанс для сільських жінок започаткувати або розвивати  власний бізнес.

Шанс для сільських жінок започаткувати або розвивати власний бізнес.

Жінкам із сільських районів Луганщини та Донеччини випав шанс для навчання бізнес-навичкам та отримання грантової допомоги  для започаткування, розвитку власного бізнесу або власної самозайнятості.

13:44 23.06.2020

Спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком у Луганській обла

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що спеціальна перевірка відомостей щодо наявності корпоративних прав в осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком (далі також — Спеціальна перевірка), зокрема у Луганській області, проводиться Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Харків).

09:10 23.06.2020

До уваги мешканців Чмирівської ОТГ!

23.06.2020 року о 10.30 у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Чмирівської сільської ради буде вести особистий прийом громадян перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Луганській обл. – Баранов Павло Валентинович. Запрошуємо всіх бажаючих отримати консультацію. Час прийому – обмежений!

11:06 19.06.2020