ВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ – ПРИЧИНИ ТА ШЛЯХИ ЙОГО ЗАПОБІГАННЯ

За 10 місяців 2020 року Старобільським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області (далі – відділення управління) складено та взято на облік 5 страхових нещасних випадків, що сталися, і розслідування яких завершено. Нещасних випадків із смертельними наслідками не зареєстровано.

11:55 13.11.2020

Як можна подати документи для державної реєстрації громадських  формувань у період карантину та отримати консультацію.  Онлайн послуги Міністерства юстиції України

Як можна подати документи для державної реєстрації громадських формувань у період карантину та отримати консультацію. Онлайн послуги Міністерства юстиції України

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків), з метою зниження ризиків інфікування гострою респіраторною інфекцією COVID-19, як громадян так і працівників Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що громадські формування можуть подати документи для державної реєстрації не лише звернувшись особисто до суб'єкта державної реєстрації або центру надання адміністративних послуг, а і надіслати поштою, що значно зменшує ризик інфікування та захворювання.

10:45 10.11.2020

Як отримати виписку та установчі документи громадському формуванню зі статусом юридичної особи з Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб –підприємців та громадських формувань після проведеної реєстраційної дії

Діюче програмне забезпечення порталу електронних сервісів Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) надає можливість юридичній особі отримати виписку та установчі документи (у разі державної реєстрації створення юридичної особи або державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи) за результатами проведеної реєстраційної дії.

10:45 10.11.2020

Про організацію лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Одним із важливих напрямів діяльності Фонду соціального страхування України є організація цілеспрямованого, своєчасного та ефективного лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі).

14:57 04.11.2020

До уваги депутатів Чмирівської сільської ради, які завершують свою каденцію

Про види декларацій та строки їх подачі. Згідно вимог частини 3 статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» на депутатів місцевих рад поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю, передбачених зазначеним Законом.

11:07 29.10.2020

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку й правильно оформлений листок непрацездатності.

15:35 27.10.2020